0
Sepetiniz şuanda boş

Kullanım Şartları

naturalobjektif.com sitesi tarafından sunulan hizmetlerin (bundan sonra hizmet olarak adlandırılacaktır), naturalobjektif.com tarafından sunulan ürünlerin (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) ile Natural Objektif e-ticaret (bundan sonra Natural Objektif olarak adlandırılacaktır) arasında akdedilen işbu sözleşme koşularına tabidir.

Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, Natural Objektif ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen kullanım şartları sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Hizmetten yararlanma, kullanıcı tarafından aşağıda belirtilen kullanım şartlarının yerine getirilmesine bağlıdır.

Kullanıcı, hizmetten yararlanmakla aşağıda belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız naturalobjektif.com sitesini kullanmayınız.

Kullanıcıya sunulan hizmete ilişkin genel bilgi ile kullanım şartlarını içeren web sayfası içeriği Natural Objektif tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sayfada belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu şartları kabulü, kullanıcı ile Natural Objektif arasında akdedilen bir sözleşme niteliğindedir. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

Sipariş Aşaması

Kullanıcının, Natural Objektif tarafından sunulan hizmetleri kullanabilmesi, öncelikle kendi hesap bilgileri ile bağlanmasına bağlıdır.

Kullanıcı hesap bilgileri ile bağlandıktan sonra uygun şartları sağlaması durumunda üyeliği aktif edilir.

Kullanıcı sonrasında site üzerinden gerekli sipariş ve ödeme bilgilerini girerek siparişini gerçekleştirir.

Teslim Süreci

Sipariş edilen ürünlerin teslim süresi 3 iş günüdür.

Telif Hakkı

Natural Objektif, sipariş edilen ürünler ile ilgili fikri hak ihlallerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, hizmetten yararlanma sırasında fikri haklara ilişkin yasal düzenlemelerin ihlali durumunda bu eylemlerin yasal sonuçlarından sadece ve tamamen kendisinin sorumlu olacağını kabul eder.

Kullanıcı sipariş vermiş olduğu ürün üzerinde telif hakkı sahibi olduğunu ve/veya telif hakkı sahibinin açık yazılı onayını aldığını ve/veya bu ürün sebebiyle bir fikri hak ihlali gerçekleşmeyeceğini kabul ve garanti eder.

Kullanıcı, ürün siparişinde ve dağıtımında Türk Hukukuna ve/veya ürünün dağıtılacağı diğer tüm ülkelerin fikri hukuk kurallarına uyacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

Garanti

Kullanıcı ürüne ilişkin tüm şikayetlerini, ürünün kendisine tesliminden itibaren 14 gün içinde Natural Objektif internet sitesinde bildirilen telefon numarasına iletir.

Yapılan bildirim üzerine yapılan değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse, Natural Objektif kullanıcıya ait ürünü yenisi ile değiştirir.

Genel

naturalobjektif.com sitesi yasak içerik içerebilecek şekilde kullanılamaz. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip içerik yasak içerik olarak değerlendirilir.

Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür vb. kapsayan içerik

Telif haklarına aykırı ve/veya hak sahibinin yazılı izni ve bilgisi olmadan kullanılan içerik

Şahsiyet haklarına tecavüz teşkil eden içerik

Virüs, bozuk dosya vb. zararlı kod içeren ve/veya hizmetin kullanımını güçleştirmeye veya engellemeye yönelik içerik ve bilgisayar kodları

Yasadışı faaliyet özelliği taşıyan veya yasa dışı faaliyetleri teşvik edici nitelikteki içerik

Natural Objektif işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin naturalobjektif.com sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar.

Natural Objektif, naturalobjektif.com sitesinde bulunan veya herhangi bir amaç için bu siteye sunulan materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, bütünlüğü veya uygunluğu için bir teminat veya garanti sağlamaz. Bu tür bilgi ve materyallerin belirsizlik ve hatalar içerebileceğini kullanıcı kabul eder. Bu belirsizlikler ve yanlışlıklar Natural Objektif’in sorumluluğu dışındadır.

naturalobjektif.com sitesinin,ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Natural Objektif bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez.

Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.